Porady dotyczące mody, które na pewno zaimponują Twoim przyjaciołom

moda

Moda jest czymś, o czym wielu ludzi myśli, że nie ma żadnej wiedzy. Jedyne, co powinieneś wiedzieć, to kilka łatwych wskazówek, a Twój zmysł mody wzrośnie. Przeczytaj poniższy artykuł, aby uzyskać te proste wskazówki.

Jeśli idziesz bezpośrednio z pracy na wieczór na mieście, weź kilka podstaw makijażu z tobą, aby zmienić swój wygląd. Weź pod uwagę ciemniejszą pomadkę do ust i trochę przydymionego cienia do powiek, aby zmienić swój wygląd. Możesz także nieco przyciemnić róż do policzków, nadając mu ciemniejszy kontur. Te trzy produkty ułatwią Ci zmianę.

Jeżeli masz tendencję do bycia trochę za ciężką stroną, nie próbuj ukrywać swojego kształtu ubierając się w workowe ubrania. Dodatkowa objętość tylko podkreśla Twój rozmiar i sprawia, że wyglądasz na wyboistą. Szukaj ubrań, które są lepiej dopasowane do talii, a następnie odchodzą od dolnej części ciała, aby nadać im większy kształt.

To naturalne, że skupiasz się na ładnej torebce, aby dopełnić swój wygląd, ale upewnij się, że współgra ona z innymi torbami, które nosisz. Na przykład, jeśli nosisz teczkę, skoordynuj swoją torebkę z teczką. Unikaj noszenia więcej niż dwóch torebek w dowolnym momencie.

Jeżeli wybierasz się na oficjalne wydarzenie i nie jesteś pewna, w co się ubrać, nie możesz zawieść z prostą czarną sukienką. Bez względu na dekadę, prosta, mała czarna sukienka zawsze była w stylu i nigdy nie wyjdzie. Zastanówcie się nad tym następnym razem, gdy nie będziecie pewni, co założyć.

Kiedy Twoje kosmetyki się skończą, używaj ich co chwila, zanim je wyrzucisz. Jeśli produkt jest w tubce, możesz użyć wyciskarek, które zostały stworzone do użycia pasty do zębów. Butelki można odwrócić do góry nogami lub na ich boku, aby pomóc Ci wydobyć ostatnie kawałeczki produktów. Czasami pomocne jest również całkowite usunięcie nakrętki. Może to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Odzież z poziomym wzorem paska jest poza granice, jeśli znajdziesz się nadwagą. Niektóre wzory będą zwracać uwagę na to, jak szerokie jest twoje ciało. Wzory muszą biegać od stóp do głów, abyś wyglądała na wyższą i smuklejszą.

Nie ma nic złego w używaniu akcesoriów do włosów, ale nie używaj ich zbyt wiele na raz, ponieważ sprawią, że będziesz wyglądać lepko. Ogranicz je do nie więcej niż dwóch na raz. Ponadto, unikaj używania akcesoriów do włosów, które są tak duże, że obezwładniają Twoją fryzurę lub sprawiają, że Twoja głowa wygląda na zbyt małą.

Sukienki z lamówkami są teraz w tym stylu. Sukienki te zanurzają się zarówno z przodu sukienki, jak i z tyłu, choć nie zanurzają się zbyt gwałtownie. Dipped hem sukienki są świetnym sposobem na pokazanie ramion, a kiedy są noszone na obcasach, jest idealny wygląd!

Kupujcie stroje, które promują sylwetkę z godzinnym szkłem. Bez względu na dekadę, ta kobieca sylwetka jest klasyczna i zawsze modna. To dlatego aktorki takie jak Marilyn Monroe są nadal uważane za piękne, nawet w nowym trendzie modelek w stronę długich i leniwych kobiet. Krzywe są zawsze w tym samym czasie, ponieważ oznacza to kobiecość i płodność.

Pianka to świetny sposób na zwiększenie objętości włosów, ale uważaj, by nie przesadzić. Jest wiele osób, które lubią nosić duże włosy, jak celebryci w latach 80-tych, ale aby to zrobić, trzeba mieć pewien styl, a większość ludzi go nie ma.

Unikaj nadmiernego tapirowania włosów, aby zapobiec ich uszkodzeniu. Spróbuj ułożyć włosy wokół jednej tekstury. Możesz sprawiać wrażenie niezdecydowanej co do swojego stylu, a nie pojedynczej fryzury, do której zmierzasz.

Nie kupuj ubrań, które do Ciebie nie pasują, ślubując sobie, że “dostaniesz się do nich”. Chociaż jest to godny podziwu cel, to rzadko się tak udaje. Zdecydowana większość kobiet nigdy nie “wchodzi do nich” i po prostu traci pieniądze na czasami drogie ubrania. Najpierw tracą na wadze, potem idą na zakupy.

Kiedy kupujesz coś nowego, oddaj coś. Jest to świetny sposób, aby pomóc komuś innemu, poza tym, aby nie miał przepełnionej szafy. To również może zaoszczędzić pieniądze. Jeśli myślisz, że będziesz musiał oddać coś za każdym razem, gdy kupujesz, możesz pomyśleć więcej o tym, co kupujesz!

Korzystając z porad, które ten artykuł Ci dostarczył, inni będą uzupełniać Twój styl mody. Ludzie mogą się z tobą nie zgadzać, ale kiedy pokażesz swoją zdolność do wybierania rzeczy, które wyglądają świetnie na tobie, rzeczy osiedlą się i uciszą!