Męski problem z włosami — system czy peruka?

tupety męskie

Koniec z tematem tabu, jakim jest męski problem z włosami. Niegdyś bujna fryzura, pięknie uczesane włosy idą w zapomnienie także u mężczyzn. Jednak nie każdy chce się pogodzić z faktem łysienia na głowie przez naturę czy przez chorobę.  Dlatego szukają szybkiego i łatwego rozwiązania.

Mężczyźni tez noszą peruki

Problem z wypadającymi włosami nie dotyka tylko kobiet. Mężczyźni również borykają się z tym problemem. Szukając rozwiązania dla problemu, można trafić na peruki i tupety męskie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które częściowo lub całkowicie stracili swoje dawne fryzury. W takim przypadku nie należy się martwić, że nie da się rady bezpiecznie je mocować.

Tupet czy peruka

W zależności od gęstości łysienia można wybrać dla siebie tupet, czyli częściowo zakryć łyse miejsca. Lub całą perukę w przypadkach kiedy wypadły już wszystkie włosy. Tupety/systemy firmy Hairly posiadają lekkie czepki z silikonowej bazy Nanoskin. Dzięki temu włosy wyglądają, jakby wyrastały z głowy, a czepek jest całkowicie niewidoczny. Do tego taki system jest bezinwazyjny. Mocuje się je przy pomocy specjalnych taśm, ale w wielu przypadkach nie jest to konieczne, ponieważ tupet ma dużą przyczepność do skóry. Można dowolnie stylizować i układać wedle własnych potrzeb. Włosy się nie plączą i zachowują swój permanentny blask. Należy pamiętać o zmierzeniu wielkości potrzebnego tupety, musi on idealnie zakrywać wybrany obszar skóry. Peruki posiadają wykończenie lace front i warstwę monofilamentu, które gwarantują naturalny i profesjonalny wygląd. Pozwala kreować własną fryzurę, stylizując ją dowolnie. Czym jest warstwa monofilamentu? To cienka nylonowa siatka z ręcznie wpinanymi pojedynczymi włosami, to dzięki temu można ułożyć włosy w każdą stronę. Posiadają także regulację w sposobie mocowania.

Jaką wybrać dla siebie fryzurę

Jeżeli już jest zmierzony obszar głowy, który należy zakryć systemem lub peruką, można przystąpić do wyboru swoich nowych włosów. Nie ma czym się martwić, że nie znajdzie się idealnej dla siebie. Firma Hairly.pl oferuje mnóstwo rozwiązań. Dłuższe lub krótsze, loki lub proste włosy, brązowe, blond lub siwe. Każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie. Peruki i tupety męskie nie są już tematem tabu. Dzisiejsza technologia daje genialne rozwiązania, dzięki którym druga osoba nawet nie zauważy różnicy. Dlatego mężczyźni również mogą ponownie cieszyć się swoją nową bujną i elegancką fryzurą. Tym razem to męski problem z włosami idzie w zapomnienie.