Chcesz lepiej wyglądać? Przeczytaj tę poradę o modzie

moda

Istnieje wiele różnych kombinacji mody, które mogą być wykonane dzięki liczbie istniejących obecnie ubrań. Stwarza to również problem, ponieważ trudno jest zdecydować, co powinno być noszone na określoną okazję. Na szczęście, poniższe wskazówki dotyczące mody dadzą Ci pomysł, jak ubrać się na każdą sytuację.

Wybierając ubrania, zastanów się nad tym, jaka jest Twoja pora roku. Jeśli dobrze wyglądasz w czerwieni i pomarańczach, jesteś “latem” i prawdopodobnie będziesz wyglądać dobrze w każdym ciepłym kolorze (jak żółty). Jeśli dobrze wyglądasz w niebieskim, prawdopodobnie jesteś “zimą” i prawdopodobnie będziesz wyglądać dobrze również w białym i szarym.

Czy nosisz maskarę? Unikaj pompowania aplikatora do wewnątrz i na zewnątrz. To działanie nie zwiększy ilości produktu, który dostaniesz na szczoteczkę, a jedynie spowoduje uwięzienie powietrza wewnątrz butelki lub rurki. To działanie może zwiększyć szansę na rozwój bakterii. Jeśli potrzebujesz całkowitej powłoki pędzla, po prostu przekręć go wewnątrz tubki, nie usuwając go.

Zastanów się nad utrzymaniem numeru krawieckiego w ręku. Podczas gdy wiele osób może dopasować się do masowo produkowanych rozmiarów dostępnych w większości sklepów detalicznych, ubrania wyglądają i czują się lepiej, gdy są dopasowane. Krawiec może stworzyć lub udoskonalić większość ubrań, które chcesz nosić. Jeśli naprawdę podoba Ci się konkretny egzemplarz z Twojego ulubionego sklepu, ale może przydać się dopasowanie, zadzwoń do swojego krawca.

Jednym z najbardziej wyszczuplających kolorów dla każdej kobiety jest czerń, jednak zbyt duża ilość czerni może sprawić, że będziesz wyglądać na smutną. Aby uniknąć tego efektu, dodaj jaskrawo kolorową marynarkę lub szalik. Jeśli masz ciało w kształcie jabłka, załóż czarną spódnicę lub czarne spodnie z odważnym kolorowym blezerem lub bluzką, aby przyciągnąć wzrok do góry.

Perfekcja jest prawie niemożliwa przy takim temacie jak moda. Na świecie nie ma idealnych ludzi. Po drugie, jeśli dążysz do doskonałości, będziesz wyglądać, jakbyś nad nią pracował. Wiele klasycznych spojrzeń opiera się na prostej wadzie, np. niechlujne włosy, czy coś, co jest lekko askew.

Wyczyść swoją szafę. Możesz myśleć, że posiadanie większej ilości ubrań oznacza, że masz większy wybór, ale nie zawsze tak jest. Szafa wypełniona po brzegi opcjami w rzeczywistości ogranicza Twoje możliwości modowe. Przeszukaj swoje ubrania i wyrzuć wszystko, co nie pasuje i/lub czego ostatnio nie nosiłaś. Dziesiątki przedmiotów w długich martwych stylach są o wiele mniej przydatne niż kilka klasycznych elementów, które są eleganckie i dobrze dopasowane.

Jeśli chodzi o zakupy, upewnij się, że stworzysz listę przed wyjazdem, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać swój czas. To jest ważny tak, że ty możesz skupiać się na czym ty potrzebujesz kupować i pomagać ciebie zostawać daleko od rzeczy które mogą być stratą pieniądze i szafa przestrzeń.

Kupując trampki, kupuj te, które są wygodne i pasują jak rękawiczki. Należy również upewnić się, że łuk w bucie w pełni podtrzymuje łuk w stopie. Inną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przy zakupie sneakersów jest znajomość budowy stopy; większość sprzedawców może ocenić Twoją stopę i poprowadzić Cię do odpowiedniego buta na Twoją budowę.

Akcesoria w jasnych kolorach. Jeśli chcesz, aby Twoja szafa pop, ale znaleźć kolorowe nadruki i pastelowe kolory w odzieży zbyt garnizonowy, może znaleźć rozwiązanie w Accessorizing. Samodzielnie, czarny guzik w górę koszuli i spodnie sukienki są mdłe. Czerwona para butów i torebka, jednak naprawdę może się wyróżniać.

Jeśli Twoje włosy wyglądają na przetłuszczone, możesz je szybko utrwalić przy pomocy odrobiny talku lub skrobi kukurydzianej. Wystarczy nałożyć odrobinę pudru lub skrobi kukurydzianej na tłuste partie włosów. Pozwól mu usiąść na około pięć minut, a następnie dokładnie wyszczotkuj go szczotką z naturalnego włosia. Twoje włosy będą wyglądały na czyste i pełne.

Kiedy kupisz coś nowego, oddaj coś. Jest to świetny sposób, by pomóc komuś innemu, a także uchronić się przed przepełnieniem szafą. To również może zaoszczędzić Ci pieniędzy. Jeśli myślisz, że będziesz musiała oddać coś za każdym razem, gdy kupujesz, możesz pomyśleć więcej o tym, co kupujesz!

Miejmy nadzieję, że po przeczytaniu dostarczonych wskazówek dotyczących mody, będziesz miała lepszy pomysł na to, jak się ubrać na daną okazję. Istnieje wiele okazji do ubierania się, niektóre z nich są podobne, a inne inne inne inne. Chociaż istnieje wiele kombinacji ubrań, które mogą być wykonane, zawsze można wybrać odpowiednie dzięki temu artykułowi.