Na jakie smartfony warto zwrócić uwagę w 2022 roku?

smartfon

Kto z nas obecnie wyobraża sobie życie bez smartfona? Z pewnością nikt. To właśnie te elektroniczne sprzęty całkowicie opanowały naszą codzienność. Niemniej jednak kłamstwem byłoby stwierdzenie, że są one absolutnie zbędne. Dzięki nim możemy pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi, mieć nieograniczony dostęp do sieci, a także korzystać z dobrodziejstw aplikacji. Można więc śmiało stwierdzić, że smartfony są dla nas ogromnym ułatwieniem i wygodą. Jednak ich różnorodność sprawia, że bardzo ciężko wybrać nam model odpowiedni dla siebie. Wobec tego warto wiedzieć, na które smartfony warto zwrócić uwagę w 2022 roku.

Smartfony Cat- nowość na rynku elektronicznym

Smartfon Cat to z całą pewnością telefon, który nie jest jeszcze dobrze znany. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości wiele może się zmienić. Smartfony Cat to prawdziwa innowacja i nietuzinkowe rozwiązania na rynku gadżetów elektronicznych. Te urządzenia zostały przez producenta wyposażone w potężny i niezwykle wydajny procesor MediaTek, a co za tym idzie, została zapewniona płynność ich działania. Smartfon Cat działa na świetnie nam znanym systemie operacyjnym Android 10.  W zależności od wybranego modelu zmienia się zakres pamięci operacyjnej. Zwykle modele mają 3 GB, co jest w pełni wystarczające. To, co jednak sprawia, że smartfonem tym interesuje się coraz więcej osób to fakt, że ma on wiele do zaoferowania, a dalej posiadania niezwykle atrakcyjną cenę.

IPhone Apple- kultowe modele zawsze w cenie

Smartfony od Apple zawsze są wyznacznikiem prestiżu i luksusu. Nie da się ukryć, że najnowszy model iPhone 13 dostępny w kilkunastu wersjach pamięci i kilku wersjach kolorystycznych, szybko zdobył sobie pokaźne grono zwolenników. IPhone’y są uważane za sprzęty niezawodne, a dodatkowo eleganckie. Działają na procesorze Apple Bionic, więc zapewnia to optymalną płynność. Niemniej jednak wielu użytkowników doskonale wie, że koszt takiego sprzętu od Apple, może znacznie przekraczać nasze możliwości budżetowe.

Samsung Galaxy- największa konkurencja Apple

Samsung Galaxy w różnorodnym wydaniu, zawsze był największą konkurencją dla marki Apple. Modele Galaxy cechował podobny, minimalistyczny wygląd, a także dość mocno zbliżona wydajność. Jednak Samsung przyciągnął klientów nie tylko wyjątkowymi parametrami. Okazuje się, że te modele telefonów zostały stworzone z myślą o tym, by mógł sobie na nie pozwolić każdy. Z tego też względu oferują przyzwoite parametry techniczne, w niezwykle korzystnej cenie.