Idealna poduszka do spania na brzuchu. Jak ją wybrać?

poduszka Tempur

Każdy z nas ma swoje preferencje w kwestii pozycji snu. Jedni lubią ułożyć się na plecach i poczuć, jak wszystkie ich kończyny odpoczywają po ciężkim, pracowitym dniu, jeszcze inni wolą spać na boku (klikając w ten link dowiesz się jak dobrać poduszkę do pozycji w której zasypiamy: https://salonsnu.pl/blog/4_jak-wybrac-poduszke).

 W najbardziej kłopotliwej sytuacji znajdują się amatorzy snu na brzuchu – niełatwo dobrać odpowiednią poduszkę do takiej pozycji. Zastanówmy się, co powinno wyróżniać doskonałą, niezawodną poduszkę do spania na brzuchu. 

Cechy charakterystyczne poduszki do spania na brzuchu 

Sen na brzuchu może być przyczyną różnych dolegliwości. Pozycja taka często nie zapewnia odpowiedniego, zdrowego ułożenia kręgosłupa. Dobrze dobrana, wyprofilowana poduszka powinna skutecznie redukować ryzyko obolałego kręgosłupa (szczególnie w odcinku szyjnym), barków i ramion. Jak jednak nietrudno się domyślić, nie wszystkie wywiązują się z tego nadzwyczaj ważnego zadania. 

Na co powinno się zwrócić uwagę przed zakupem? 

  • Ergonomiczny kształt, redukujący napięcia i naciski. To właśnie on jest najbardziej pożądany, kiedy inwestuje się w poduszkę do spania na brzuchu, 
  • Wyjątkowy, innowacyjny kształt, 
  • Średnia twardość, 
  • Możliwość uciskania poduszki w celu uformowania jej do idealnego, najwygodniejszego kształtu. 

Poduszka Tempur Ombracio SmartCool. Dlaczego warto? 

Zaproponowana przez nas poduszka ( https://salonsnu.pl/poduszki-tempur/1589-poduszka-tempur-ombracio-smartcool-5705940851501.html ) została stworzona właśnie z myślą o osobach, które zasypiają na brzuchu. Jej niezwykły kształt został dostosowany do potrzeb osób, śpiących w tej pozycji. Na poduszce będziesz mógł się wygodnie ułożyć, wsunąć pod nią dłonie. 

Wart uwagi jest także materiał, z którego wykonano poduszkę. Wielu może to zaskoczyć, ale poduszki Tempur nie bez przyczyny wyróżniają się iście kosmiczną jakością… Materiał z której producent wykonuje swoje produkty, pierwszy raz został wykorzystany przez NASA. Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej pierwotnie stworzyła ten materiał aby uwalniał kosmonautów od nacisku w trakcie startu, a przede wszystkim w wielogodzinnym oczekiwaniu na start. 

Poduszka jest wypełniona miniaturowymi poduszeczkami Tempur o średniej twardości. Z tej przyczyny możesz ją do woli ściskać i formować. 

Wyjątkowy pokrowiec 

Klienci zwracają uwagę również na pokrowiec, w którym znajduje się poduszka. Materiał przeplatają włókna chłodzącej przędzy. Za sprawą tego sprytnego zabiegu, poduszka redukuje nadmiar ciepła i wywołuje uczucie przyjemnego, komfortowego chłodu. Zabieg ten jest doskonały dla osób o nadmiernej potliwości, a także umożliwia dobry sen nawet w upalne, letnie dni. 

A może poszukujesz nieco bardziej uniwersalnej propozycji? https://salonsnu.pl/poduszki-tempur/1590-poduszka-tempur-comfort-smartcool.html

Poduszka Tempur Comfort SmartCool umożliwia sen zarówno na brzuchu, plecach, jak i na boku.

Ponieważ łączy w sobie klasyczny kształt z innowacyjną, niepowtarzalną technologią Tempur, cenią ją sobie nawet najbardziej wymagający. O poduszce Tempur Comfort SmartCool dowiesz się więcej, klikając w link:

Abyś miał pewność, że stawiasz na rzeczywiście najlepszą dla Ciebie poduszkę, zapoznaj się z poniższymi sugestiami fizjoterapeuty. 

artykuł sponsorowany.