Wymiana ślubów: Porady i sztuczki dotyczące planowania ślubu

ślub

Wasz ślub powinien być wyjątkowy, ale próbując sprawić, aby wasza ceremonia była wyrafinowanym marzeniem, do którego aspirujecie, możecie uznać, że wasze wydatki wymykają się spod kontroli. Jest wiele rzeczy, które można kontrolować koszty ślubu.

Pomoże Ci to poprawić swój przepływ, gdy przyjdzie na to czas.

Jeśli zdecydujecie się na zorganizowanie własnego przyjęcia weselnego, udajcie się do dużych hurtowni, takich jak Costco. Nie jest to tajemnicą, ale kupowanie żywności z dużych sklepów klubowych pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Pomyśl o tym, aby poprosić przyjaciół, aby pomóc Ci z rachunkiem za jedzenie.

Kurczak i stek są ładne, ale nie są one nic specjalnego, więc jak o pójście na urozmaicenie? Urozmaicenie sprawia, że życie jest ekscytujące i chcesz, aby wszyscy zapamiętali Twoją kolację ślubną.

Transport jest kluczowym elementem, który należy wziąć pod uwagę podczas ślubu. Postaraj się znaleźć taksówki i limuzyny dla osób, które nie mają przejażdżki z powrotem do miejsca, w którym się zatrzymują, gdy hotel po jego zakończeniu. Jest to również dobry pomysł dla gości, którzy mieli zbyt dużo do wypicia na Waszym ślubie.

Jeśli przeraża Cię myśl o wydaniu fortuny na tort weselny pełen kalorii, zastanów się nad stworzeniem mniejszej piekarni, która będzie mniej kosztować i będzie bardziej osobista. Niektóre piekarnie mogą wysyłać babeczki niskokaloryczne, a także oferują opcje bezglutenowe, takie jak bezokaloryczne słodziki, niskokaloryczne babeczki i zdrową taryfę, jak opcje bezglutenowe, jeśli chcesz.

Powiedz mężczyźnie, z którym się żenisz, żeby on też wiedział.

Upewnij się, że wybrana przez Ciebie recepcja ma odpowiednią powierzchnię do tańca. Chcesz mieć wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich, aby zejść na dół, tylko upewnij się, że znajdziesz wystarczająco dużo miejsca dla ludzi, aby uzyskać ich rowek na.

Jeśli chcesz dodać trochę blasku i klasy do swojego bukietu, użyj kryształów, dżetów, lub dżetów. Możesz to zrobić, nakładając na bukiet kryształki, kryształy utrwalone na gorąco lub samoprzylepne, a może nawet kawałek pamiątaniny. Aby upewnić się, że dobrze pasuje do Twojego zespołu, użyj spójności z iskrzących kolorów, wielkości i kolorów iskier.

Jeżeli ty życzysz słuzyć gościom wiele kursy, daje im niektóre cukierki i przystawki na każdy stole utrzymywać one ruchliwie gdy słuzyć ma miejsce. Ty możesz także oferować krakersy, cienkie krakersy lub jakaś inny typ małe smakołyki.

Możesz wybrać menu, które łączy w sobie najlepsze z obu rodzin i wygodne dla wszystkich obecnych.Dodaj twist z opcji deserów etnicznych, przysługi ślubne lub opcje deserów.

Ubierz wszystkie dzieci w wygodny strój. Wybierz tkaniny, które pasują na tyle luźno, aby uniknąć dyskomfortu. Nowe buty muszą być włamane, aby były wygodne. Dbałość o te szczegóły pozwoli dzieciom skupić się na ich roli na weselu, a nie mieszać się z ich strojem.

Wciąż można mieć piękne wesele bez wydawania fortuny. Wykorzystajcie pomysły z poprzednich paragrafów, a na pewno zaplanujecie boskie wesele, które wypełni Wasze serce bez opróżniania portfela.