Ponadczasowy iPhone 6s

iPhone 6s

iPhone 6s to telefon, który swoją premierę miał we wrześniu 2015 roku, a mimo to nadal jest bardzo popularny. iPhone 6s był rewolucyjny w swoich czasach i po upływie kilku lat dorównuje nawet nowym telefonom. 

iPhone 6s ma bardzo ciekawy, minimalistyczny wygląd i wręcz perfekcyjnie mieści się w dłoni, w przeciwieństwie do wielu nowych telefonów, których za nic nie włożymy do kieszeni spodni. Wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymały i czas mu niestraszny. Mimo, że premiera miała miejsce kilka lat temu, iPhone 6s posiada udogodnienia, które dalej są wykorzystywane, przykładowo czytnik linii papilarnych. 

Warto wspomnieć o tym, że iPhone 6s posiada bardzo dobry aparat, co jest charakterystyczne dla telefonów firmy Apple oraz radzi sobie z kręceniem filmów w 4K. Baterie Iphonów są również na wysokim poziomie, potrafią wytrzymać długie godziny ciągłego eksploatowania telefonu, a ładowanie do pełna wynosi około 150 minut, choć posiadając ładowarkę do szybkiego ładowania, ten czas zdecydowanie się skraca. 

Iphone 6s – Zwróć uwagę na kolory!

iPhone 6s ma kilka wersji kolorystycznych, a jego odcienie dalej odpowiadają obowiązującym trendom. Różowe złoto już od wielu lat jest najbardziej pożądanym kolorem telefonu, zwłaszcza u kobiet. Z kolei srebro oraz żółte złoto to eleganckie klasyki, które zawsze będą kojarzyć się z telefonami od Apple. 

Flagowiec Apple jest bardzo prosty w obsłudze, posiada intuicyjne menu z charakterystycznymi ikonkami, które od razu podpowiadają nam, gdzie powinniśmy szukać danych funkcji. Sam iPhone 6s działa bardzo sprawnie, jest szybki i naprawdę ciężko o “zacięcie”. Posiadając iPhone mamy dostęp do App Store, gdzie znajdziemy ogrom sprawdzonych aplikacji, których oferta jest ciągle poszerzana. Co ciekawe, wiele programów jest dostępnych wyłącznie dla użytkowników systemu operacyjnego IOS, wykluczony zostaje w tym momencie między innymi Android. 

Nie należy zapominać o tym, że iPhone 6s był ostatnim telefonem Apple, który ma tradycyjne wejście do słuchawek i nie wymaga używania przejściówki, jeśli nasz sprzęt nie jest firmy Apple. Dodatkowo iPhone 6s w porównaniu z innymi telefonami o podobnym standardzie jest zdecydowanie tańszy.

Niestety, jeśli chodzi o twórców aplikacji, nie działają oni korzystnie w stosunku do iPhone 6s. Wiele programów wymaga naprawdę wysokiej jakości procesorów, zabiera ogrom baterii, przez co iPhone 6s jest po prostu przytłoczony i nie działa tak sprawnie, jak w czasach premiery.